artykuły seo serwis life stylowy - stylowybyt.pl - E,lifestyles portal, który stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie
Michał Kołtyś inwestor i biznesmen strefabiznesmena.pl minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
lulany.pl minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach1-67      smok tfv8 baby

Posadzki anhydrytowe doskonałą alternatywą dla wylewek cementowych

0 Comments

Jeszcze do niedawna posadzki anhydrytowe były mało znanym produktem na wylewki. Wielu inwestorów z niewiedzy bądź strachu przed nowymi rozwiązaniami pojawiającymi się w branży budowlanej wolało wybierać sprawdzony materiał jakim były posadzki cementowe. Na szczęście coraz więcej osób stawia na nowoczesne rozwiązania i przekonuje się, że posadzki anhydrytowe to w wielu przypadkach lepsze rozwiązanie od tradycyjnej wylewki cementowej.

Posadzki anhydrytowe – szybkie i łatwe wykonanie

Posadzki anhydrytowe dzięki temu, że mają płynną konsystencję i właściwości samopoziomujące pozwalają uzyskać idealnie równą i gładką powierzchnię nawet w dużych pomieszczeniach, w których często trudno złapać równy poziom. Dzięki wysokiej wytrzymałości można nakładać je w cienkiej warstwie i nie wymagają dodatkowego zbrojenia, co znacząco przyśpiesza i upraszcza prace remontowe. Ma to również istotne znaczenie gdy mamy ograniczone miejsce na wylewkę poprzez np. nisko osadzone okno balkonowe. To również duża oszczędność samego materiału, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty. Niewątpliwą zaletą posadzek anhydrytowych jest również krótki czas wysychania. Po upływie zaledwie 48 godzin można swobodnie po niej chodzić i wykonywać dalsze prace remontowe, co może mieć istotne znaczenie jeśli zależy nam na szybkim wykończeniu domu.

Posadzka anhydrytowa świetnym rodzajem  jastrychu grzewczego

Instalacja ogrzewania podłogowego to coraz powszechniejsze rozwiązanie. W takim przypadku podkład podłogowy musi charakteryzować się wysokim współczynnikiem przewodzenia ciepła. Dzięki temu, że posadzka anhydrytowa ma bardzo dobre właściwości termoprzewodzące, szybko się nagrzewa i oddaje ciepło na mieszkanie, co pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Zadzwoń:
+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
posadzki anhydrytowe

Dojazd:

Tagi: ,