PORTALE PARTNERÓW

Regulacja okien Wieliczka ceny – dlaczego jest tak ważna?

0 Comments

Mało osób zdaje sobie sprawę, że zakup nawet najbardziej solidnych okien nie uchroni nas od problemów z ich użytkowaniem. Produkowane obecnie okna plastikowe pod wpływem zmian temperatury ulegają niewielkim odkształceniom, które prowadzą do problemów z ich domykaniem oraz szczelnością. Zmiany te można skorygować poprzez odpowiednią regulację okien.

Dlaczego regulacja okien jest tak istotna?

Niewyregulowane okna stwarzają problemy nie tylko z ich bieżącym użytkowaniem, ale powodują również znaczne utraty ciepła przez powstające w ich strukturze luki. Problemy z domykaniem okien mogą w późniejszym czasie skutkować awarią  ważnych elementów okna jak np. okucie. Problem z prawidłowym zamknięciem okna to znak, że konieczne jest wykonanie regulacji, tak by zminimalizować ucieczkę ciepła oknami na zewnątrz.

Regulacja okien – kiedy należy ją wykonywać?

Pierwszą regulację okien powinniśmy wykonać w niedługim czasie po montażu w związku z ich tendencją w tym czasie do opadania. W okresie od lata do zimy okna na skutek zmian temperatury ulegają naturalnemu rozszerzaniu i kurczeniu, stąd powstają w nich niewielkie odkształcenia.  Jeśli więc zauważymy, że klamka od okna się zacina lub nie daje się swobodnie przekręcić to znak że konieczne jest odpowiednie wyregulowanie okien. Gdy zauważymy jakikolwiek problem z otwieraniem lub zamykaniem okien warto zdecydować się na usługę regulacja okien Wieliczka ceny. Pozwoli ona przywrócić oknom ich dawną funkcjonalność.

Zadzwoń:
+12 251 41 50

Zobacz stronę:
http://www.serwis-okien.org/oferta/
regulacja okien Wieliczka ceny

Dojazd:

 

Tagi: , , ,